אילו בגדים לא ניתן לבחור לריקודים על עמוד?

כמעט כל החדשים קונים בגדים שגויים לריקודים על הפילון. ובכן, אם המאמן מנוסה ומספר אילו דברים לא ניתן לרכוש.

נערות ליווי בחיפה תצוגה כרשימה * מודעות בשורה חיפה, קריות והצפון מדיסון ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון ליזי ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון קריסטן ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון קיילי ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון לנה ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון לורן ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון

בגדים שגויים לריקודים על תנועות אילוצי מוט, מחליקים במתכת, מביאים אי נוחות. הנתונים הסטטיסטיים מראים כי 35% מהפציעות מתרחשות על פיילון בגלל נעליים ותלבושות שנבחרו באופן שגוי.

בחר את הבגדים הנכונים לריקודים על הפילון

אתה לא יכול לבלבל את שיעורי המוט עם הכשרה רגילה באולם. תלבושות ספורט המכסות רגליים וזרועות אינן מתאימות. הם רק יפריעו, מכיוון שהם לא מספקים את ההדבקה הנכונה לגוף ולמתכת. האפשרות האידיאלית היא מכנסיים קצרים או מכנסיים, וחושפת רגליים מעל הברכיים. זה המותניים שהלכידים העיקריים מיוצרים על הפילון.

כותנה היא חומר טוב, אך לא במקרה זה. עדיף לקנות בגדים העשויים מבדים סינתטיים שלא נרטבים ואינם מחליקים בעת יצירת דירות דיסקרטיות בתל אביב קשר עם מתכת.

דירות דיסקרטיות בחיפה למפגש דיסקרטי ולוהט באווירה אינטימית – דירה דיסקרטית מחפשים בסקס אדיר. מאגר הדירות הדיסקרטיות הגדול במדינה. טלפון לפרסום מודעה:***-***-**** דירות דיסקרטיות נערות ליווי תמונות אמיתיות קוקסינליות עיסוי אירוטי שירותי ליווי יחסי שליטה BDSM גייז אדיר – חם באתר שיחות אירוטיות שיחות ארוטיות פורום חדרים לפי שעה חנות סקס

להלן דברים שאינם מתאימים כלל לריקודים על הפילון:

 • חותלות כותנה;
 • מכנסיים קצרים חופשיים;
 • חולצות טריקו 2-3 גדלים גדולים יותר;
 • שמלות ספורט;
 • תחתוני תחרה;
 • מכנסי ג’ינס קצרים.

רק חדשים בוחרים מכנסיים קצרים בחינם. זו טעות גדולה. במהלך הריקודים על הפילון, הילדה מפזרת לעתים קרובות את רגליה. לכן, אם הבד בפרינום אינו מתאים בחוזקה, חלקים בלתי רצויים בגוף יתחילו להיפתח.
בעיה בפועל…
כיצד לבחור בונקר…

המסקנה היא פשוטה – ביגוד הדוק הוא אידיאלי לסוג זה של ריקוד. לאימונים, פשוט קנו אופניים וחלק עליון. ועל הופעות על הבמה אינך צריך להתחרט על הכספים על סטים מקצועיים לריקודים על פילון. בגדים כאלה נוצרים במיוחד עבור פעלולים מורכבים על מוט. באופן אידיאלי, אתה צריך להיות 2-3 סטים.

נעלי ריקוד פילון

כמובן שבמהלך האימונים באולם הבנות בוחרות בצ’כים. נעליים כאלה יושבות בנוחות על הרגל, לא עפות. אבל להופעות במועדון הלילה, הצ’כים בכלל לא מתאימים. כולם יודעים שרקדנים בוחרים ברצועות להיכנס לבמה. הנעליים נראות מדהימות, מאריכות את הרגליים ומוסיפות מיניות. אבל הם בוחרים נעליים של סוג זה של מתחילים של נערות בדרך כלל טועים.

נערות ליווי בחיפה תצוגה כרשימה * מודעות בשורה חיפה, קריות והצפון מדיסון ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון ליזי ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון קריסטן ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון קיילי ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון לנה ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון לורן ***-******* וואטסאפ חיפה, קריות והצפון

הטעויות העיקריות בעת קניית רצועות לריקודים על הפילון:

 • קניית נעליים משומשות. אז רקדני מתחילים חוסכים ומקבלים פציעות. עלות רצועות חדשות קלאסיות מ- 5500 רובל. החלק העליון של הנעליים עשוי מסיליקון או עור. חומר כזה נמתח היטב ומסתגל מתחת לרגל. אם אתה קונה רצועות חדשות בגודלן, אז לאחר אימונים ספורים הם ישבו בצורה מושלמת על הרגל. אבל הנעליים שכבר נלבשו לא ייקחו את הצורה האנטומית של הבעלים החדש.
 • יש להגדיל את גובה העקב בהדרגה. אתה לא יכול להיכנס לעקבים ענקיים ללא הכנה, בתקווה להופעה מוצלחת. סביר להניח שהמספר יסתיים בפציעה. אורך העקב צריך להרגיש, אחרת הטריקים הופכים למסוכנים. לכן, לאחר שקנו רצועות חדשות, בנות חוות אותן בחדר האימונים. אתה לא יכול לצאת לזירה בנעליים אם הם מעולם לא רקדו בה.
 • דוקרנים ואבני חן נראות מרהיבות, אך עבור מתחילים זה רק יסבך את הביצועים של המספר. אלמנט דקורטיבי כזה יכול להרשות לעצמו בנות שמבצעות בביטחון טריקים מורכבים. לכן, אל תרשים את הקהל מבלי לעבוד את הציוד.
 • הנעליים בגודל 1-2 גדולות יותר. אתה לעולם לא יכול לעשות את זה. עם הזמן רצועות נמתחות בחלק העליון. אם אתה קונה אותם בכוונה גדולים, זה יסתיים בנפילה על הבמה. נעליים יטוסו ברגע הכי מכריע.
 • ריקודים על עמוד הוא טכניקה מינית בה הדימוי חשוב גם הוא. אבל כשאתה בוחר תלבושת לביצוע, אתה צריך לבדוק את זה מספר פעמים במהלך האימונים. אחרת, עלולים להתרחש אירועים לא נעימים ואפילו פציעות.