הוראות אתר Flirt4Free

אתר Flirt4Free הוא אחד מעשרת מצלמות הרשת המובילות בפורטל באמריקה. ניהול הפרויקט עוקב בקפידה על התנהגותם של מודלים. אם הילדה מפרה את הכללים, חשבונה חסום. הקהל העיקרי הוא תושבי ארה”ב. דוגמניות רוסיות יכולות להרוויח שם הרבה כסף, אבל אתה צריך ללמוד את השפה.

כללי אתר Flirt4free לדגמים

תקשורת חינם באנגלית היא יתרון לילדה שהחליטה להרוויח כסף על פורטלי פנאי זרים. באתר Flirt4Free, כללי התנהלות העובד מתוארים בפירוט:

איתור נערת ליווי איכותית וזמינה עכשיו באזורך – נערת ליווי הכי קל למצוא בפורטל בננה סקס. ברוכים הבאים לפורטל בננה האינטרנטי הטוב ביותר המציע בצורה הדיסקרטית והאיכותית ביותר מדהימות מכל רחבי הארץ. כל הפורטלים בהם תבקרו פורטל בננה מאפשר לכם להשיג את הטוב ביותר בהתאם לאזור מגוריכם ולכל עיר בארץ. גרים בתל אביב, חיפה, זיכרון או כל מקום אחר בארץ?

 • ציוד איכותי לשידורים יתקבל בברכה. אם הדגם רואה שיש לו מיקרופון או מצלמה לא תקין, יש לבטל את העסקה.
 • גישה לא מכובדת לא מקובלת כלפי קרום.
 • נתונים אישיים אסורים. כל כסף עם כסף צריך להתבצע רק עם הארנקים של האתר. להעברת חשבון אישי לממבר, יש לחסום את מספר הכרטיס ללא אפשרות להתאוששות.
 • כל אזכור של אתרים דומים אחרים אוסר.
 • אתה לא יכול להציג את התקליט במהלך האוויר. יש לבצע את כל השידורים בזמן אמת.
 • אסור פעולות לא חוקיות באוויר: שימוש בסמים נרקוטיים, הפגנה של אלימות, דם, שימוש בכלי נשק, מראים בעלי חיים וכדומה. רשימה מפורטת של איסורים ניתן למצוא בעמוד הרשמי של אתר האתר Flirt4Free.
 • אם הילדה לא חורגת מהמהרה, האתר יהפוך למקור מצוין להכנסה יציבה.

  בדיוק הגעתי לארץ היפה הזו ואני מחפש ליהנות וליהנות מהזמן שלי. אני גם אוהב להכיר אנשים חדשים) אני בעל ראש פתוח ואני אוהב ליהנות כל הזמן. אני מכבד את הרצון שלך ואני כאן כדי לעזור לך למצוא הנאה אמיתית.

  קטגוריות של האתר flirt4free

  הפורטל קיים מאז 1999. במהלך קיומו הופיעו מעריצי האתר קבועים. “ממותות” כאלה עוקבות אחר הפקודה של דגמים חדשים לגמרי. יפהפיות מרוסיה מבוקשות שם, אבל אתה צריך להיות מסוגל לקיים שיחה. מחסום השפה יפריע לשידורים בניהול מלא.

  ההרשמה באתר Flirt4Free היא פשוטה. אבל עליכם להוריד מסמכים כדי לאשר את האישיות והגיל. אתה יכול לעבוד עבור בנות בקטגוריות שונות:

  • ילדה לבד היא מופע יחיד. הפורמט הוא כמו בנות שאוהבות לתקשר ולעתים נדירות משתפות פעולה עם מישהו;
  • זוג – עבודה זוגית;
  • שתי ילדה – עובדת בחברת הבנות.

  חיים ללא כסף -…
  סקור את אתר מצלמת האינטרנט…

  קטגוריות שונות מסופקות גם לחבר’ה: עבודת סולו, חדר קיטור או בחור + בחור.

  כמה אתה יכול להרוויח באתר Flirt4Free?

  מופעים פרטיים נחשבים לשכר הגבוה ביותר. פורמט זה משולם בהיקף, המחיר הוא מ- 1.7 $ תוך 60 שניות. תוך 10 דקות מהשידור הזה, קל להרוויח ילדה מ- 17 $ (בערך 1200 רובל).

  לנושאי MEMB חסכוני, ניתן לקבל חצי קבלת חצי. בפורמט זה הילדה מציגה את המופע לא עבור צופה אחד. יחד עם זאת, היא מתקשרת רק עם נושאי ה- MEMB העיקריים, השאר מציצים. הם משלמים עבור מופע כזה החל מ- $ 0.9 לדקה. זה רווחי עבור מצלמת רשת לעבוד ואפשרות זו.

  https://listmoto.com/ankets/Escort-girls-in-Rishon-Lezion-unlinthainal-112.php

  נערות ליווי בתל אביב והמרכז; נערות ליווי בבת ים; נערות ליווי בהרצליה; נערות ליווי בחדרה; נערות ליווי בחולון; נערות ליווי בכפר סבא; נערות ליווי בנתניה; נערות ליווי בפתח תקווה; נערות ליווי …

  לפעמים אתה יכול להציץ במשתתפי המופע הפרטי עבור שיעור המינימום, החל מ- $ 0.5 לדקה. כל צופה מוצא לעצמו משהו נוח. פורמט פנאי זה פופולרי מאוד בקרב אמריקאים מבוגרים. במציאות, לא תמיד ניתן לתקשר עם דגמים צעירים. וכאן תוכלו אפילו לראות מופע ארוטי, והכי חשוב, לחדש את הניקוד במועד.

  בנות מושכות כסף פעמיים בחודש. כסף מועבר לארנקים אלקטרוניים. בנוסף, אתה יכול להרוויח במנויים בתשלום של נושאי MEMB. לשם כך, הדגם נדרש להעלות באופן קבוע תמונות וסרטונים לאלבומים אישיים מסוג סגור. מידע כזה אוהב נשים. ניתן להרוויח זאת פי 2-3 יותר אם אתה עולה לאוויר כל יום ומזכיר לקהל לבקר בפרופיל.

  בממוצע, הדגם מרוויח מ -2,000 דולר לחודש.